Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» - партнер Другої всеукраїнської КАЙДЗЕН-конференції

 

 

Українсько-Японський Центр НТУУ «КПІ» - партнер Другої всеукраїнської КАЙДЗЕН-конференції. 
 

В Президент Готелі відбулася Друга всеукраїнська КАЙДЗЕН-конференція «Ощадливе виробництво - відкриваємо нові горизонти» за підтримки Посольства Японії в Україні, Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), а також Українсько-Японського Центра. 

 


В рамках КАЙДЗЕН-конференції зібралося 158 представників з 56 українських компаній з усіх регіонів України. Серед компаній-учасників були такі компанії як JTI Україна, Тойота-Україна, PANASONIC, Елопак-Фастів, Sumitomo Electric Bordnetze Ukraine і багато інших. 
Серед почесних гостей з вітальним словом виступили пані Хіромі Накано, заступник глави дипломатичної місії Японії в Україні та директор УЯЦ Yurii Kushnarov.

 


Філософію КАЙДЗЕН можна зрозуміти тільки через культуру країни, з якою вона походить. Ми створили відповідну атмосферу на заході, присвяченому японському стилю і філософії бізнес-управління. 

 


Виставка каліграфії, ікебани, японських ляльок, майстер-класи з каліграфії та приготування суші з подальшою дегустацією, виступ майстра з японської флейти сякухаті зробили ближче усіх присутніх до японської культури.

 

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери