Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Концерт піаніста та композитора Темпей Накамура в Києві

 

5 листопада у Великому залі Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України відбувся дуже теплий, дружній та незабутній концерт нашого друга, друга України, піаніста та композитора Накамура Темпей.

 

 


Вперше піаніст приїхав до України 5 років тому, до Києва – 3 роки тому, і тоді вперше зіграв для київських слухачів. Він не тільки закохав в свою музику українців, знайшов багато друзів, але і сам закохався в Україну. Саме тому, цього разу, в рамках Європейського турне, вирішив відвідати в тому числі і нашу країну.


Ми одразу зрозуміли, що його тут люблять і пам`ятають, коли квитки на концерт розійшлися за лічені години. Багато людей зазначали, що будуть слухати музику Темпей Накамура не вперше, тому з особливим передчуттям чекають цього концерту.


Цього разу Накамура Темпей, крім презентації українцям своїх композицій, також мав можливість виступити в дуеті з відомою українською оперною співачкою, яка неодноразово була в Японії і брала участь у концертах, присвячених Японії, в Україні, - Оленою Гребенюк. Вони виконали разом японську пісню авторства піаніста, та українську пісню «Місяць на небі», що неабияк здивувало та викликало овації глядачів. 


Та концерт пройшов успішно, запам`ятався не лише глядачам, а й самому артистові, не лише завдяки віртуозній грі маестро, дуету з Оленою Гребенюк, а й вдячній публіці, яку, в свою чергу, Накамура Темпей порадував виконанням імпровізації на тему його вражень від прогулянки Андріївським узвозом.
Артиста викликали на біс, дарували йому квіти, українські цукерки, та, звичайно, оплески.

 

 


Піаніст зазначив, що з нетерпінням чекає повернення до України у кінці місяця. Вже запланований концерт у Харкові 29-го листопада, та, ми докладаємо всі зусилля, щоб і київські слухачі мали можливість почути його вдруге, тому слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

 

 

 


Висловлюємо свою вдячністьТемпей Накамура за те, що завітав до України та подарував нам незабутній вечір, Національній радіокомпанії України за допомогу в організації та проведенні концерту та Олені Гребенюк за участь.

 

 

 

 

     Ті, хто не зміг відвідати концерт віртуоза-піаніста Темпей Накамура, мають     можливість в Ukraine-Japan Center придбати його альбом The premium piano     collection, випущений спеціально для европейського туру. Кількість дисків       обмежена.

 

 

 

 

 

Фотографії: Максим Соломкo

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери