Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Концерт піаніста Темпей Накамура (Японія)

 

Запрошуємо на концерт японського піаніста-віртуоза Темпей Накамура!
 
Творчість піаніста є дуже індивідуальною і поєднує в собі джаз, прогресивну рок музику та інші жанри. Концерт відбудеться в рамках великого європейського турне артиста, яке має назву «Бачення». Слухаючи імпровізації Темпеі Накамура, Ви відчуєте не тільки його бачення музики, а й світу навколо нас.
 
Спеціальний гість концерту: Олена Гребенюк
 
Концерт відбудеться 5 листопада (чт) о 19.00 у Великій концертній залі Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України (вул. Леоніда Первомайського 5А).

 

Вхід - безкоштовний (за квитками*)

*Квитки можна отримати в бібліотеці Українсько-Японського Центру НТУУ "КПІ" з вівторка 3 листопада. Одна людина може взяти лише 2 квитка (вхід до зали лише за квитками).

 
Довідка про піаніста
Темпей Накамура народився в 1980 році в Кобе. Він почав займатися музикою в 5 років, але покинув у підлітковому віці. Коли Темпею було 14, Великий землетрус Ханшін зруйнував його будинок, тому він іде з дому, щоб присвятити своє життя відновленню територій, які зруйнував землетрус. У 17 років він зрозумів, що його призначенням є музика і вирішив змінити своє життя.  Спочатку майбутній композитор навчався в музичній академії, згодом вступив до Університету мистецтв в місті Осака, у 2006 році він їде на навчання до Нью-Йорку.
 
У червні 2008 року звукозаписуюча компанія EMI Music Japan випускає його перший сольний альбом "TEMPEIZM" (Темпеїзм), в листопаді 2009 року - другий альбом "TSUBASA" (Крила). У 2010 році Темпей Накамура дає сольний концерт у Карнегі Хол в Нью-Йорку і того ж року вирушає в тур по Європі, що згодом стане щорічною традицією.
 
У березні 2012 звукозаписуюча компанія Nippon Colombia випускає третій альбом "PHOENIX"  (Фенікс). Альбом включає в себе кілька треків, присвячених Великому східно-японському землетрусу, які стали початком Благодійного проекту для Тохоку  «Rising Sun».
У даний час Темпей Накамура живе та працює і в Нью-Йорку, і в Токіо. Виступає  із сольними концертами і продовжує творити музику під час подорожей по всьому світу.

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери