Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

Фестиваль кухні та культури країн Азії

10 днів тому Українсько-Японський центр НТУУ «КПІ» взяв участь у ще одному цікавому мультикультурному заході – Фестивалі Кухні та культур Азії – 2015 

 

18 жовтня фестиваль був проведений в Києві вже 3-ій раз. І цього разу місцем проведення було обрано Колонну залу Київської державної адміністрації.


Не може не радувати, що з кожним роком кордони фестивалю розширюються. Цього разу участь взяли В`єтнам, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, Киргизька Республіка, Ліван, Малайзія, Республіка Корея, Пакістан, Палестина, Узбекистан, ну і, звичайно, ми – Японія.


Країни-учасники дивували присутніх не тільки вражаючими виступами, але й смачними стравами національної кухні, які були представлені у власних куточках країн. Протягом фестивалю на головній сцені відбувалися виступи за участі музикантів та танцюристів, що демонстрували традиції країн-учасників. Ми, в свою чергу, частували гостей традиційними японськими солодощами, та навіть вчили присутніх їх готувати. Майстер каліграфії Хітоші Накамура писав каліграфію для всіх бажаючих, чим зібрав навколо себе неабияку публіку.


Дякуємо послу Малайзії за ініціативу та Київській державній адміністрації за надання приміщення та сприяння у проведенні заходу. Були неймовірно раді можливості себе показати і нових друзів знайти. З нетерпінням чекаємо наступного фестивалю вже у 2016 році! 

 

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери