Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

ЯпоноМанія 2015

На минулих вихідних, а саме 4-5 жовтня «Українсько-японський центр» взяв участь у 5ому фестивалі для тих, хто захоплюється японською культурою – «Япономанії».

Ми з нетерпінням чекали на цю подію та натхненно готувались до неї: крім майстер-класів, лекцій та демонстрацій ми привезли з собою з нашого центру, уявіть собі, справжню чайну кімнату! Було приємно спостерігати, як захоплено дивились на неї гості фестивалю, спостерігаючи за чайним дійством, яке демонстрували представники київського відділення школи чайної церемонії Урасенке.


Ми були вражені тим, як багато українців люблять, цікавляться, надихаються Японією та її вражаючою культурою, обирають японські товари та захоплюються японськими традиційними та сучасними мистецтвами. Також приємно здивовані постійним ростом зацікавленості японською мовою та літературою, перекладами японської поезії українською мовою та книжками про культуру країни , де сходить сонце.


Сподіваємось, що всі гості заходу сповна насолодились майстер-класами з ікебани, гри Го, техніки упаковки фурошікі, плетіння японський сандалей, з інтересом прослухали лекції про сучасність та історію Японії, навчились вітатись та представлятись японською мовою на уроках японської, спробували тонізуючий японський чай матча з солодощами, яким ми всіх пригощали, та понесли додому каліграфію, яку для них створив наш майстер, разом з чудовими враженнями від фестивалю.


В свою чергу, ми дякуємо організаторам фестивалю за цікаве та дуже потрібне в Україні японське тематичне дійство, нашим майстрам за цікаві майстер-класи та всім гостям за чудовий настрій! 

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери