Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Відбулося

20-й Всеукраїнський конкурс промов японською мовою

 

Пишаємося, що другий рік поспіль переможцями Конкурсу промов японською мовою стали студенти курсів японської мови Українсько-Японського Центру НТУУ «КПІ».Цього року ми попросили Янну Дубнікову, cтудентку ІІ курсу Київського національного університету імені Т. Шевченка, яка здобула заслужене перше місце на конкурсі промов, поділитися своїми враженнями:

 

 «Що ж таке життя? Я думаю, що життя схоже на пазл. Дні, переповнені  різними подіями, або дні, які проходять без турбот – кожна хвилинка,  немов маленький шматочок пазлу, складається у цілу картину. Окрім  того, я впевнена, що є такі моменти у нашому житті, які стають  найважливішими шматочками пазлу у загальній картині. Що ж це за  моменти?» Саме з цих слів розпочиналася моя промова. Під час її  написання я думала про дуже багато речей. Яку промову я хочу  створити? Які почуття вона має викликати у слухачів? Я ставила собі  запитання і шукала на них відповіді доти, доки нарешті не народилася  тема моєї промови. «Моменти, які змінюють життя» - це розповідь про  найважливіші шматочки, які складають картину мого життя. Вклавши у  текст почуття глибокої вдячності самій Японії, японській культурі та  японцям, я хотіла розповісти всім про дорогоцінні моменти власного  життя. Я дуже хотіла представляти на цьому конкурсі свій улюблений  Українсько-Японський Центр. І конкурс промов також став, безсумнівно,  важливою подією в моєму житті. Перемога у конкурсі зробила мене  дуже-дуже щасливою – адже це означає, що мені вдалося передати  іншим власну думку та власні почуття! Від щирого серця дякую Вам,  Маеджіма-сенсей, за доброту та важливі, детальні пояснення. Сподіваюся на Вашу підтримку і надалі! Дякую татові, мамі, друзям, Накамура-сан та усім співробітникам Українсько-Японського Центру за безцінну підтримку!

 

Давайте не зупинятися на досягнутому і завжди продовжувати йти до мети!»

 

Щиро вітаємо Янну та бажаємо натхнення та наснаги на подекуди непростому, але важливому та цікавому шляху до власної мети!

культурні заходи
інше
японська мова
Наші партнери