Українсько-Японський центр КПІ ім. Ігоря Сікорського

Графік роботи бібліотеки

пн-пт 11:00-19:00
сб 11:00-18:00

Графік роботи офісу

пн - пт: 09:30 - 18:00
обід 13:00-14:00

Бібліотека

Бібліотечний фонд нараховує близько 15 000 книг різноманітних жанрів, таких як художня література, учбова література для бажаючих вивчати японську мову, книги з економіки, політики, географії Японії, література про сучасне життя японців та про традиційні види мистецтв. Книги представлені японською, англійською, російською та українською мовами.

 

Окрім книг до бібліотеки регулярно надходять періодичні видання з Японії.

 

Наша бібліотека відкрита для всіх бажаючих. Користування матеріали в бібліотеці - безкоштовне. Для відвідувачів, які бажають брати матеріали додому, передбачений річний абонемент. Вартість абонементу 160 грн.; для студентів денної форми навчання, слухачів курсів УЯЦ, школярів та пенсіонерів – 80 грн. Додатково при оплаті абонементу вноситься комісія банку у розмірі 1%. При оплаті 160 грн. – 2 грн., при оплаті 80 грн. – 1 грн.

 

До уваги відвідувачів!!!

В бібліотеці заборонено говорити по мобільному телефону, вживання їжі та напоїв. У разі порушення порядку в бібліотеці Вас можуть попросити залишити приміщення.

 

Новинки!

Відкрилися дві нові рубрики "Приховані скарби бібліотеки" та "Наактивніший читач"

 

"Приховані скарби бібліотеки"

Чи знаєте Ви, що бібліотека Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського налічує більше 15000 матеріалів з японської тематики?

Впевнені, що навіть найактивніші користувачі нашої бібліотеки ще не пізнали всіх її скарбів, тому ми пропонуємо ділитися цікавими знахідками!

Нам було б цікаво знати, які книжки найбільше припали до душі нашим відвідувачам, які думки з’явилися після прочитаного. Можливо, саме книга з нашої колекції стала для Вас натхненням або довгоочікуваною відповіддю на важке питання.

Поділіться книгою, що Вас найбільше вразила останнім часом, у нашій новій рубриці «Приховані скарби бібліотеки» (#UAJCHiddenTreasure). Надсилайте свої рецензії та огляди у повідомленні або на uajc@kpi.ua . Обіцяємо, що найцікавіші з них будуть опубліковані на нашій сторінці у Facebook.

 

 

"Найактивніший читач"

Кожного місяця ми аналізуємо відвідування бібліотеки та обираємо того, хто прочитав найбільшу кількість книжок. Він отримує від нас заохочення та можливість розказати свою історію на нашій сторінці у Facebook.

Якщо ти буваєш у нашій бібліотеці так часто, що вдома вже забули, як ти виглядаєш, і читаєш так багато книжок про Японію, що тобі навіть вночі ввижаються чарівні сцени з аристократичного життя героїв «Генджі Моногатарі», то ми впевнені, що дуже скоро нашим «найактивнішим читачем» станеш саме ТИ!

#theMostDevotedReaderUAJC